| Andrei3443 a întrebat:

Am o mare problemacrying. De la o vreme (de la craciun) am inceput sa ma ingras. Inainte aveam 53kg si 1.60 m( eram slab), am ajuns la 62 kg. Problema e ca m-am ingrasat mai ales la burta si picioare, multe haine devenind cam stramte.
Ce dieta imi recomandati sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaRoman09 a răspuns:

Du-te la sala si mananca sanatos.Apropo...cati ani ai?

| Andrei3443 explică (pentru IoanaRoman09):

13 ani

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Andrei3443):

Aa..pai n-are rost sa te infometezi cu nu stiu ce diete.Fa cat mai mult sport si eventual du-te la sala asa cum spuneam