| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut. Am o mica problema. De cand eram mica,nu suport mirosul de clor. Efectiv imi vine sa vomit daca da cineva cu clor. Nici la scoala nu prea mergeam la baie, pentru ca femeile de serviciu mai dadeau cu clor si nu suportam. E asta o problema? Mai e cineva in aceeasi situatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te vei obisnui. Vei intalni acest miros oriunde vei merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E când aud manele îmi vine sa vomit. Este o problema oare? O alergie și asta? Mai este cineva in această situație?

| Smmo a răspuns:

Oricum nu e bine sa inhalezi, e iritant, daca e puternic e chiar firesc sa nu il suporti. Daca vrei, intreaba si medicul de familie. Poate e doar o alergie, dar nu strica un control.

| Kren a răspuns:

E doar o alergie pe care o ai la substanța respectivă, nu e ceva ieșit din comun.