| Em40 a întrebat:

am o mica problema,putin dintii mei sunt galbeni ingrijesc in fiecare zi de ei, ce pot sa fac ca sa ii inalbesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ii freci cu bicarbonat

| Em40 explică (pentru danielaxyz):

Ajuta?

| summerparadise a răspuns (pentru Em40):

Tratamentul de albire iti afecteaza smaltul. Incearca pasta de dinti cu efect de albire. In cateva saptamani da rezultat.

| danielaxyz a răspuns (pentru Em40):

Da,poti sa incerci mai des

| YahooMail a răspuns:

Dupa ce te speli sa dai cu lamie pe eitongue La mine s-au mai albitbig grin

| teiubesteuna a răspuns:

Du-te la dentist, si fa-ti un tratament de albire!