| andronacheandreea a întrebat:

Heei, am o mica problema. Imi place de un baiat, dar problema este ca are dintii galbeni dar are respiratia fresh. Si el ma place. mi-a spus sa ne intalnim maine dupa scoala. happy Voi l-ati saruta?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca l-as saruta daca imi place tipul

| darrio2007 a răspuns:

Daca vezi orice defect la orice baiat ai sa ramai singura. Poate ii are asa din nastere.Nu inseamna ca nu se spala pe dinti.Nu toti baietii sunt vedete de cinema.

| ComatoseWine a răspuns:

Poate fumeaza si de-aia are dintii galbeni.Am vazut si profesori si alti oameni care au dintii galbeni si nu le mirosea guralaughing.E ok!

| didiDia a răspuns:

Vezi ca am aflat recent ca cica pasta de dinti,, colgate max white'' ajuta la albirea dintilor. Nu stiu daca o fi adevarat, dar poate incerca, rau nu are cum sa-i faca. Si da, l-as saruta.

| GreeenAlien a răspuns:

God damn it. Alte intrebari mai stupide gaseai? Daca il placi cu adevarat, ii accepti si defectele si calitatile!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Te cam,, arunci,, prea repede; vrei sarutat de la prima intalnire. Poti glumi cu el pe chestia dintilor, dupa ce ii cumperi o pasta recomandata de albire; vrei sa ma saruti, sa te vad cu dintii albiti.Nu vrei pupat, las-o balta.

| d3javw a răspuns:

Daca ajungi sa te intelegi bine cu el si ii vei spune O va lua de buna, deunde sti ca are respiratia fresh

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Daca are dintii galbeni, asta nu inseamna ca nu se spala pe dinti, sau mai stiu eu ce.DE exemplu de la fumat se poate sa ii aiba asa.
Da l-as saruta, daca il plac happy
Pa, pa happywinking!

| TempusVernum a răspuns:

Nici dentistul meu n-are cea mai grozava dantura, dar lucreaza exceptional. Sunteti culmea, adolescentii din ziua de azi!

| MenταLµ a răspuns:

Nu il saruta inca, si nu inseamna nimic daca are dintii galbeni daca miroase frumos dintii ce conteaza.

| SupradozaDeViise a răspuns:

Fumeaza? Pentru ca daca ar fuma asta ar fi motivul, daca nu inseamna ca asa ii are el.Si da l-as saruta. Funda? :3

| KimEunJung a răspuns:

Nu cred ca as face asta.

| Alecsandrrra a răspuns:

Da...daca are dintii galbeni nu inseamna ca nu are grija de dintii lui.Nu toti au dintii galbeni.Si eu ii am putini galbeni desi ma spal destul de des pe dinti...asa ca nu are nimic.

| xVouge a răspuns:

Eu nu cred ca l-as saruta ..nu stiu din ce cauza sunt dintii aia asa! ih. i don't want to think about it! dar daca tu vrei, daca tie iti place asa.laughing))

| ailiceC a răspuns:

Da,l-asi saruta. Daca are dintii galbeni asta nu inseamna ca nu se spala pe dinti...Si eu am dintii putini galbeni, dar ma spal de 3 ori pe zi. big grin