| TheGoodDr a întrebat:

Salut! Am o problema care ma sperie. Cand ma concentrez sau am o stare mai agitata, imi tremura capul. Chestia asta se întâmplă de 1 an. Si nu stiu daca e ceva patologic sau daca e de la depresie si anxietate. Voi ce credeti? Va rog, fara mișto-uri, ca nu e de râs!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi și dacă se întâmplă de un an și te sperie atât, de ce nu ai fost la medicul de familie până acum?

| TheGoodDr explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca eu nu-mi dadeam seama ca faceam chestiile astea. Mi-au spus părinții mei in seara asta ca au observat asta la mine de 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un simptom al anxietății.