| Johander4k a întrebat:

Salut, am o problema cu burta să spun. Mă doare stomacul și în același timp parcă și coloana. În ultima vreme am stat numai pe scaun la calculator și am mancat în general sănătos. Această problema a apărut in Septembrie 2015 la box. De atunci nu am mai avut această problema, acum a re-apărut. Noaptea dacă stau pe spate ghemuit nu mai simt câteva minute. Și când mănânc nu mă doare asa tare. De la ce poate fii? Nu am mai fost la doctor din 2009 și nici nu am de când să mă duc. O speculație a mea ar fi că nu lucrează stomacul si diger foarte greu și că nu stau prea comod la calculator. Poate se pricepe cineva mai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la doctor mai ales daca ai si constipatie. Normal ar fi sa mergi la WC de 2-3 ori pe zi.

1 răspuns:
| Johander4k explică:

Nu mă duc la doctor nici să mor. happy Dar gata, m-ai rezolvat. Deci constipație era, cautam diferite boli dar nu gaseam simptomele mele. Trebuie să fac mișcare dimineața și să beau lichide. Mersi de ajutor! happy