| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Am o problema cu palma stanga...sunt amortite degetele intr-un fel...cand incerc sa apuc ceva, parca usor ezit sa prind si se blocheaza usor degetele, ce poate sa fie? Mentionez ca am si spondiloza si asta doar de cand iau antibiotic pentru ca sunt racit, uneori mai simt si in cap in spate la o vena un fel de furnicaturi, daca ma masez trece.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Poate fii un soc pe nerv, nu mai circula bine sangele in mana (cel mai probabil), fa-ti masaj sau roaga pe cineva sa-ti faca, sigur va reveni la normal.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi din cauza spondilozei, de multe ori afecteaza nervii si iti amortesc degetele.