| DenisIonut01 a întrebat:

Am o problema cu unghia de la degetul mare la picior, practic a intrat in carne si nu mai pot taia coltu pentru ca unghera nu intra pana acolo.

Intrebarea mea este: A facut cineva operatie pentru acest lucru? cat ar costa si unde trebuie sa merg? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Du-te cat de repede poti la un doctor, eu am asteptat prea mult, am zis ca trece si a fost nevoie de o operatie. M-a taiat putin acolo, nu te speria, doare, dar poate nu e cazul la tine.
Sper sa rezolvi cat de repede poti, nu mai sta pe ganduri.
Ai grija de tine!

| DenisIonut01 explică (pentru Diavolcata):

Mulțumesc. Dar imi poti spune unde anume ai mers? Ai mers la doctor de familie si ti-a dat trimitere? Si un pret apoximativ nu mai ti minte?

| SarmalutaPuternica a răspuns:

O fosta colega de clasa a facut operatie pentru o unghie incarnata sa dea domul sa nu fie nevoie pentru o unghie de o operatie mult noroc!