| raMLesS a întrebat:

Salut am o problemă, de ce atunci când încerc să mănânc ceva acasă nu pot mânca? Adică nu am poftă chiar dacă aş mânca pizza, cartofi prăjiţi sau alt ceva?
La bunică-mea mănânc ori ce mi-ar da, tot e bună mâncarea de exemplu dacă cumpăr o pizza si ma duc cu ea acasă, numai e bună, dacă mă duc cu ea la bunică-mea parcă are gust... nu e cald asa in casă la mine dar nu am eu poftă?
De ce?
Cum pot rezolva, dau fundă!
PS: Fără pastile şi alte rahaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Cred ca e legat de caldura... pe caldurile astea nici eu nu am pofta de mancare, dar daca incerci sa mananci acea pizza seara( pe la 8- 9) o sa ai pofta de mancare( cel putin asa ar trebui).

| raMLesS explică (pentru Croampa):

Man, vreau să-ţi distrug viaţa pwot?!

| Croampa a răspuns (pentru raMLesS):

Nu man, nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de spatiul in care te afli. Daca esti obisnuit altundeva decât la tine acasa, creierul tau ordona corpului sa nu părăsească mediul favorabil. E o chestie ce tine mai mult de impunere si subconstient.

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu-ţi distrug eu ţie viaţa e lasă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Pai? Uite la el. Eu ii dau raspuns cu scopul sa-l ajut si sadicu ce face... laughing

| Manolache_Pavel_1998 a răspuns:

Clar Atmosfera.