| Pikaciuuu a întrebat:

Azi dimineata,inainte sa imi sune ceasul m-am trezit si brusc a inceput o durere intepatoare la picior I don't want to see zici ca cineva mi-a bagat cutitul in picior thinking m-am abtinut sa nu zbier I don't want to see apoi tot brusc a disparut thinking si am crezut ca s-a terminat, dar cand m-am dat jos din pat nu prea puteam sa calc pe el thinking si inca ma mai doare thinking ce credeti ca ii? I don't want to see

1 răspuns:
| vanessa12345 a răspuns:

Te'ai sucit cand dormeai si ai fortat putin piciorul happy adica te'ai cracit