| SakonSIUkon a întrebat:

Am o problema destul de grava. Am 20 si ieri m-am operat de fimoza. Acum glandul penian este foarte sensibil la atingere. Nu mai pot sa merg deloc fara sa ma tin de pntaloni. Nici nu pot atinge glandul. Ce pot face? Oare timpul rezolva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, cu timpul va fi ceva mai bine. Va trebui totuși să renunți la lenjeria strâmtă - ia-ți o duzină de boxeri.

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon explică:

Nu merge niciun tip de lenjerie...

| mihai69 a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Am zis „cu timpul"... Medicul nu ți-a recomandat nimic?