| SakonSIUkon a întrebat:

Nu este o categorie potrivita, dar am o problema.Ieri m-am operat de fimoza,dar glandul penian este foarte sensibil la atingere si nu pot merge,nu pot dormi, nu pot sa stau imbracat.Medicul a spus ca poate isi revine in timp, dar un poate nu este un raspuns prea convingator. Oare imi voi reveni in timp sau pot sa ma gandesc la injectia letala? Mentionez ca am 20 de ani.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu crezi ca noi sunte m doctori? nu stie nimeni cand o sa ti treaca, mergi inapoi unde te a operat si intreaba din nou, aici nu stie nimeni, nu te astepta la raspunsuri sau tratamente miraculoase.

| Alex11403 a răspuns:

Tu ai nevoie de un doctor. Un specialist in domeniu. Eu nu cred ca este vreun specialist in domeniu pe TPU, iar daca este sunt foarte rari si daca cineva îți raspunde s-ar putea sa te informeze eronat. In joc este sănătatea ta pe care nu ar trebui sa o pui in mana unui web site. Părerea mea e sa te duci la un medic., la cineva care știe ce vorbește, nu sa pierzi timp pe net