| Razvy197 a întrebat:

Am o problema. Mi-au aparut niste pete mici pe burta dar sunt numai intr-un loc. Mi-au aparut la fel niste pete mici si pe spate tot doar intr-un loc. Ce inseamna asta? Ce trebuie sa fac? Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bine sa te vada un ermatolog, cel mai probabil ai o ciuperca a pielii.

| fluturas a răspuns:

Nu prea avem noi de unde sa stim, mai bine mergi la doctor :0kiss

| Denisse_8813 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa consulti un medic dermatolog.winking Din cate spui ar semana cu "zona zoster", dar nimeni nu iti poate spune sigur despre ce este vorba si ce este de facut decat un medic specialist.winking

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa te duci la doctorhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un, medic specializat in asta cred ca ar fi cel maim bine pentru tine nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o alergie la ciocolta a, ciuperci.In mod normal ar trebui sa te duci la doctor, insa alergiile micute trec repede.