| DauPuternic a întrebat:

Salut am o problema. Nu stiu cum sa zic. am 15 ani si pieptul meu e deformat. Adica osul acela care contureaza pieptul este mai ridicat fata de celalat. Cand sug burta se vede cum partea dreapta este mai in fata decat cea stanga. Nu este rehatism

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viata0delash a răspuns:

Si care e intrebarea? Am si eu o asa problema. Probabil cand stai la masa la scoala sau acasa, stateai cum sa zic, nu drept, probabil ai si scolioz, deja nu mai poti indrepta osul, am fost la vreo 2 3 medici si am facut exercitii si masaj pentru indreptarea spatelui, iar in fata toti imi spun ca se acopera cu masa musculara.
Dar eu de la natura sunt slab(