| anonim_4396 a întrebat:

Sal as avea o problema cu pieptul daca imi poate spune cineva ce am
partea dreapta este mai umflata decat partea stanga se vede daca imi dau tricoul jos se observa
am fost la doctor si mi-a zis ca nu am nimic ca sunt in perioada de crestere si se poate ca partea dreapta sa se fi dezvoltat mai repede
Ce parere aveti
P. S {sunt baiat}

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

Poate ai solicitat mai mult partea dreapta la unele activitati ce implicau muschi respectivi. fiind si in crestere, si dreptaci (unde logic ai mai multa putere si incredere in dreapta), ti sa dezvoltat putin mai repede si/sau mai mult.
totul va reveni la normal daca iti imparti sarcinile proportional pe stanga si pe dreapta, nu favoriza nicio parte.
bafta