| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema urgenta. Chiar foarte urgenta de sanatate. De 2 zile ma doare testiculul stang. Nu am acordat importanta la inceput dar acum m-am documentat si cred ca este ceva foarge grav : torsiune testiculara.
Tin sa mentionez ca acest lucru este comun adolescentilor. Cum sunt eu, testiculul nu ma doare mereu, doar cand stau in pat.Am inteles ca se pierde testiculul in 12 ore dar eu nu am patit nimic, nu am febra, stari de voma sau probleme la urinare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Poate fi o banala raceala sau vreo infectie sau lipsa sexuala(dacă te manstrubezi sau te exciti maxim și nu ejaculezi poate fi o cauză). fuga la urolog.

| stanciu2nd a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Mersi de rasp, cred ca e a 2-a chestie laughing))