| Canciu_Marian_Canciu_1998 a întrebat:

Salut, am o umflatura ca o vena pe penis jos la baza provenind de jos de tot si cand nu e in erectie penisul e ff tare. Ce fac in cazul acesta? Va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil e vena dorsala a penisului, care e normal sa fie acolo. Poate putin studiu al anatomiei nu ar strica

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un urlog, sa investigheze!