| Lukasz a întrebat:

Am o umflatura in partea dreapta a capului, si pielea este diferita de cea din stanga. Cand pun mana intre "denivelarea" aceea ma doare de mor, chiar daca abia ating. Cand eram mai mic am mers la medic si mi-a spus ca asa am eu, denivelarea aia, asa m-am nascut. Insa de ce ma doare? :\

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ellen68 a răspuns:

Iti recomand sa vizitezi un medic de specialitate, un neurolog, sau poti merge la medicul de familie si ii poti cere trimitere catre un medic specialist. Daca este ceva din nastere nu inseamna ca este si ceva tocmai ok, iar daca spui ca te si doare, cu siguranta vizita la un medic specialist este cel mai bun lucru pe care il poti face. big grin