| TobiasAlx a întrebat:

Am o umflatura sub linguriță, respir mai greu şi mă doare când alerg sau când apăs
Ce ar putea fi?

Când spun linguriță mă refer în zona pieptului nu vă gândiți la prostii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Cand spui umflatura, respiratie greoaie si durere, noi ne referim sa mergi la doctor NU SA **FACI** PROSTIA SA NU TE DUCI!