| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca de la un timp imi creste un smoc de fire albe pe cap si cand am pait in zona aceea, am simtit o mica umflatura cat un sfert de bob de mazare. Nu ma deranjeaza, dar mi-e frica sa nu fie ceva mai grav. Si in ultimul timp am mai observat cateva fire albe care cresc oarecum in partea opusa de celalalt smoc de fire albe. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dragutzairina a răspuns:

Este greu de spus...Eu te sfatuiesc sa faci vizita unui medic.El este cel mai in masura sa te ajute si sa te linisteasca.big grin