| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am observat de mult ca piciorul meu drept e mai gros decat cel stang cu vreo 2 cm..., nu imi dau seama de la ce poate fi...
As vrea sa ma lamuriti voi
Va rog fara raspunsuri de gen: du-te la doctor...
O zi buna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Pune comprese cu gheata si nu ezita sa iti faci un control.
O seara bunahappy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate te-a piscat ceva/poate te-ai lovit.
Fara un control medical nu poti sti despre ce este vorba.
Asa a fost mereu? oriu abia acum ai descoperit.
O zi bunahappy

| HardCore7750 explică (pentru caramela):

E asa de cativa ani, mi-am scrantit piciorul stang in trecut, si sunt stangaci la picior, nu e ceva grav nu?
O seara buna

| caramela a răspuns (pentru HardCore7750):

Pune comprese cu gheata si nu ezita sa iti faci un control.
O seara bunahappy

| AdelinaC a răspuns:

Poate e vorba de un edem

| AndreiSadMan a răspuns:

Haha nu-i adevarat e normal ca membrele sa fie diferite ca marime.la mine bratul stang e mai gros decat cel drept.sunt stangaci si de aia. daca ai avut piciorul luxat sau o entorsa ori daca faci sala iese in relief.cand nu faci nu prea se observa.de la entorsa piciorul este tras si se mai si inalta fortat de asta schiopateaza unii