| qwertylovet a întrebat:

Seara trecuta m-am culcat ca orice om normal. Si am intrat intru-n vis(sper sa fi fost un vis). Eram acasa cu parintii si ne uitam la un show la TV si mi se facuse sete m-am dus la frigider. si cand am luat apa din frigider era rece.(si totusi am simtit-o cum am luat-o si eram in vis era grea)Am baut. si dupa, am iesit afara cu prietenii (orice atingem nu conteaza ce santiam cum ar fi fost ca a fost real) Dupa aia cand eram afara m-am speriat stind ca visez si ca nu as fi putut simti si dintr-o data.m-am trezit (de aici mi-a spus mama ce am facut ) eram treaz cu ochii deschisi dar nu puteam sa ma misc(asa mi-a spus mama ) am stat vreo 3 minute cu ochii deschisi dupa i-am inchis si dupa 3 secunde m-am ridicat foarte repede din pat ca o sperietura. nu stiu ce a fost asa daca stiti voi imi explicati va rog?

Răspuns Câştigător
| Omega233 a răspuns:

Poate ai avut un vis lucid. :)
http://ro.wikipedia.org/wiki/Vis_lucid

2 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Nu stiu e un vis foarte ciudat si e greu sa-ti dai seama.E ciudat sper sa nu patesti ca unu sa aiba asa mai tot timpul intamplari.

| Gabbriell a răspuns:

Probabil un vis lucid happy lucky you happy nu stiu daca am avut vreodata un vis lucid.