| Cristi1414 a întrebat:

Am pielea un pic mai sensibila si mai apar coduri,bubițe etc...ce crema ar trebui sa folosesc pentru corp?
Pe fata nu am probleme doar pe spate, piept, umeri.
Vreau sa am pielea mai neteda sau nush...mai frumoasă
Ce crema sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Natalie4u a răspuns:

Buna eu sunt uimită de efectele unei creme din extract de melc dar nu am cumpărat o din țară este comandată de pe AliExpress se numește oedo.în general cred că aceste creme cu extract de melc sunt foarte bune, are o textură minunată si îmi ofera o senzație delicată cum nu am mai simtit la nici o cremă.Mai sunt si cele de tip loțiune(am si aşa, tot din melci) care hidrateaza si ofera toți nutrientii necesari fara sa îngreuneze pielea...

1 răspuns: