| ItsMatrix a întrebat:

Am problema la limba daca am ceva ca piele crescuta transparenta sub ea? Si chiar si pe ea un pic. Pe mine ma ingrijoreaza acest fapt. Nici nu stiu daca l-am avut de mult timp. Faptul ca i-am oferit oral prietenei mele (eu fiind primul baiat care i-a oferit asta, acum 2 luni) m-a facut sa vreau sa imi examinez cavitatea bucala si am dat peste astea :

https://ibb.co/bL97dv - se vede in partea stanga mai bine dar sunt cateva si pe mijloc

https://ibb.co/kLDprF

Funda. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Du-te la un medic. Mie mi se pare o problema grava dar nu îți face griji că totul va trece.

| Cristiu_Andreea_1989 a răspuns:

Nu ai nimic
Asta li de întâmplă tuturor de la o anumită vârstă

| ItsMatrix explică (pentru Cristiu_Andreea_1989):

Sa stii ca multi prieteni de ai mei au asta, ai dreptate.