| MayBeWill a întrebat:

Am probleme cu vederea,si am inteles ca este o carte care m-ar putea ajuta de aceasta problema numita "Vedere fara ochelari" de Daniel Dinu,imi puteti da in link cu pdf ul ca nu gasesc nimic, si daca gasesc se ofera foarte putine informatii.Va multumesc, dau funda celui ce ma ajuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google: Flavius Turcanu

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Părerea mea este că ar trebui să faci o vizită la medicul oftamolog.
http://vedereperfecta.com/imbunatatirea-vederii
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar aberatiiwinking.
Spun ei ca doctorii oftalmologi pierd bani si de aia nu dezvaluie trucurile alea, dar ei de ce cer bani pentru carte? La asta te-ai gandit?

| Hevnoraak a răspuns:

Vederea se poate îmbunătăți doar prin:
Operație, ochelari, lentile de contact.Restul sunt aberații.

| AlexBpm a răspuns:

Inceteaza sa crezi aceste chestii! problema vazului este mult mai delicata incat sa poata fi rezolvata prin cuvinte. Doctorul e solutia si daca nici ala nu face nimic atunci cum sa faca un nene cu cartea lui?

| alinox123 a răspuns:

In primul rand nu cred ca exista asa ceva
vedere fara ochelari, eventual lentile dar fara asa ceva nu exista, ochiul tau nu se poate reface 100% fara putin ajutor din partea unor ochelari sau lentile de contact speciale pentru vedere. sper ca ai inteles ce vreau sa spun si ti-am fost de ajutor

| elavy23 a răspuns:

Sincer nu cred ca te poate ajuta o carte sa vezi mai bine. mai bine du-te la un control, si daca nu iti plac ochelarii poti apela la lentile de contact.