| caracatyta a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare care ma roade de cateva zile.Ma doare maseaua si maine vreau sa-mi iau trimitere de la medicul de familie pentru dentist insa nu stiu sigur ce spital din Braila are cabinet stomatologic.Va rog eu mult cine stie si repet din Braila sa-mi spuna si mie pana maine cel tarziu daca se poate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mikaguapa a răspuns:

Salut. iti dau cateva la care am mers si eu si am fost multumita.
C.M.I. DR. FLORESCU FLORIAN ANDREI
STR. DOJA GHEORGHE nr. 6 bl. 3A sc. 1 et parter Ap. 1

C.M.I. DR. JULA CIPRIAN RADU
STR. BĂLCESCU NICOLAE nr. 86

Dar in spital nu stiu, asa la particular nu iti cere trimitere. Sanatate :*

1 răspuns:
| caracatyta explică:

Scuza-ma ca iti spun dar nu stii cat ma poate costa?