| yoyo_2588 a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare.se pot face operatii prin lipire, adica sa nu ti se cunoasca operatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește operație estetică (urme aproape invizibile).
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

În ultimii ani au aparut metode moderne de efectuat operatii prin care este inlocuit bistiriul, astfel au aparut operatii cu radiofrecventa, laser, cu ultrasunete, cu plasma sau interventii robotica, acestea sunt progresele medicinei moderne.

| jvEcu a răspuns:

Doar daca 'schimbi' ceva, adaugi un silicon, iti modifici nasul etc...