| djhateme a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Se poate ingheta al-II-lea semestru la facultate,tinand cont ca sunt in anul III (ultimul)? daca da, cum? sau trebuie sa repet tot anul? multumesc

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Da deci te duci la secretariat la ce facultate esti si ii spui ca vrei sa iti ingheti semstrul si ea o sa iti spuna daca poti sa nu depinde si de facultate,la mine se poate ingheta si un semestru, oricum ori ca e un semestru ori ca e un an cam tot acolo esti, si ca si Orlando are dreptate ca nu stiu daca e an terminal e mai complicata treaba dar te descurci tu, oricum succes mult in ceea ce alegi si pana la urma tu stii ce alegi, ce vrei sa faci in viitor ..Mult succes in ceea ce alegi, O seara placuta!

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ultimul an, nu se poate îngheța.
Va trebui să-l repeți.

| Predator30 a răspuns:

Da se poate ingheta din semestru II, eu zic ca ar fi pacat ca nu mai e asa mult si termini, acum e alegerea ta Succes!

| djhateme explică (pentru Predator30):

Da stiu ca e pacat, ca am tras destul pana acum, dar s-a ivit o ocazie pe care o astept de cand am inceput facultatea, si e posbil sa fie singura si ultima.mai exact pentru asta am inceput facultatea. oricum mersi de raspuns

| UJLq a răspuns (pentru djhateme):

A meritat?

| Predator30 a răspuns (pentru djhateme):

Da deci te duci la secretariat la ce facultate esti si ii spui ca vrei sa iti ingheti semstrul si ea o sa iti spuna daca poti sa nu depinde si de facultate,la mine se poate ingheta si un semestru, oricum ori ca e un semestru ori ca e un an cam tot acolo esti, si ca si Orlando are dreptate ca nu stiu daca e an terminal e mai complicata treaba dar te descurci tu, oricum succes mult in ceea ce alegi si pana la urma tu stii ce alegi, ce vrei sa faci in viitor ..Mult succes in ceea ce alegi, O seara placuta!