| djhateme a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Se poate pune poza unei persoane pe un fundal preselectat.Adica,Manastirea Putna, sau un rau ceva, in fata caruia sa apara o persoana, cum ar fi sa stea pe malul raului.Deci,ca sa fiu inteles exact:
Sa pun o poza de-a mea intr-un loc in pe care il vreau eu.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Se poate cu mai multe programe.Deobicei se foloseste Photoshop.Decupezi corpul tau dintr-o poza si pur si simplu il asezi pe alta poza. Uite aici un mic tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=mZ1xFQoY0MA&feature=related

1 răspuns:
| Bebe_3160 a răspuns:

Da se poate cu ajutorul unor anumite programe
gen :pizap
nu este foarte greu