| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare tumorile apar asa dintr-o data sau pe parcursul vieti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apar in timp, daca nu se afla cand nu e grav se agraveaza putand provoca moartea pacientului.

| Dash a răspuns:

Nimic nu se intampla asa din senin.

| introduaicinumele a răspuns:

De la o celula ce nu vrea sa moara, apar mai multe... aceasta bloala poate fi tratata din timp, la doctor happy

| floryn05 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Dar apar la oricine si la cei care nu au avut in familie cazuri de genul

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Nu apar dintr-o data.
cresc!

| floryn05 a răspuns (pentru Breakingthehabittonight):

Pai si la inceput nu sant niste simptome care anunta apariti

| Breakingthehabittonight a răspuns (pentru floryn05):

thinking bai din cate am invatat eu din House, nu sunt niste simptome anume, de aceea se descopera dupa ani cand au marimi destul de insemnate.
- poate sunt indiscreta, da' banuiesti ca ai ceva tumori sau?laughing

| floryn05 a răspuns (pentru Breakingthehabittonight):

Hai frate ca vorbesti prosti era doar o curiozitate

| Breakingthehabittonight a răspuns (pentru floryn05):

Nnu e nevoie sa reactionezi asa laughing - ceea ce am intrebat eu era tot o curiozitate!
- citeste si tu un wikipedia daca te intereseaza cazu'