| AliasTattoo a întrebat:

Vreau sa imi pun pierce in limba, dar un prieten mi-a spus ca am vena cu gusturile pe mijloc si nu pot sa imi fac. Dar nu sunt sigur ca am cautat pe internet si nu am gasit nimic in legatura cu aceasta problema. Ma puteti ajuta cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| StudentăLaMedicină a răspuns:

De facut poti sa iti faci. Gusturile se simt de obicei pe marginile limbii.(teoretic) happy