| chris7053 a întrebat:

Salutaree TPU! Am o problema cu internet explorer 8. Cand vreau sa ma uit la "tv" stream tot se restarteaza tab-ul si scrie: "This tab has been recovered". Tot am cautat dar nu am gasit o solutie. Sper ca voi sa ma puteti ajuta. Greetings!

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Intra pe 1tvonline.net,instaleaza toolbarul, urmeaza toate instructiunile de instalare a programelor si o sa vezi online toate programele tv transmise in Romania,programe tv straine,filme,jocuri, stiri, etc.

| PerfectAngel a răspuns:

Foloseste site-ul asta http://www.cool-itv.net/
-Merge numai cu internet explorer
-Te uiti la tv online
-Iti trebuie un program, iti apare tie ( mie nu-mi mai apare ca il am deja ) :) Si nu vei avea nici un fel de problema cu el! Te poti uita linistit la orice ora.