| BodoGenn a întrebat:

Salut,am si eu o intrebarica mica...am 15 ani,cam pana la cati ani se ingroasa tonul vocii? aaa, si dau si fundoi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

laughing Cum fumeaza altii la 12-13 de exemplu! Ca nu fumezi e foarte bine! Eu ti-am dat un exemplu!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca sa-ti raspundem la intrebarica...depinde de multi factori! Depinde de organism, daca fumezi sau nu...mai multe!

| BodoGenn explică (pentru K0sti):

Cum sa fumez la 15 ani? pacat ca nu iti pot arata o poza cu mine... uite facebook-ul meu... https://www.facebook.com/l3ogdyl3oSs/photos_all

| K0sti a răspuns (pentru BodoGenn):

laughing Cum fumeaza altii la 12-13 de exemplu! Ca nu fumezi e foarte bine! Eu ti-am dat un exemplu!

| danielut a răspuns:

15 ani in al

| simi54 a răspuns:

16-17 ani