| Allison314 a întrebat:

Am o mica problema as putea spune. De 2 zile,cand ridic tonul vocii,incepe sa ma doara capul destul de tare. Am descoperit asta cantand, iar apoi vorbind din ce in ce mai tare. Aveti vreo idee despre ce ar putea fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Secreeeeeeeeeeet a răspuns:

Oboseala!