| Asimplegirlbro a întrebat:

O mică întrebărică, cine e de vină de următorul caz: fata a avut relații cu 3 băieți, dar nici unul nu a satisfăcut-o? Fata sau băieții?

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Depinde pe cine intrebi. Daca intrebi fetele iti vor spune baietii normal, daca intrebi baietii iti vor spune fetele, ca noi suntem mari si tari. De fapt este vorba de incompatibilitate. Nu toti de potrivesc in pat, nu e un act in sine, e chimie.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nimeni.
Au fost niste incercari si nu au reusit.

| marinescub701 a răspuns:

Niciunul si totusi ambele parti. Au fost incompatibili sau a existat atractie si dorinta doar de o parte