| florin650 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, am 16 ani si de curand mi-a aparut o iritatie in varful penisului, nu stiu sigur cum sa spun dar sunt bobitele alea doua din varful penisului. am avut problema si cu testicolul stang dar mi-a trecut singur, iar acum mi-a aparut asta, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie, posibil cu candida. Trebuie sa te vada un medic dermato-venerolog sau urolog pentru tratament.

| Pitic a răspuns:

Cu un tratament pe baza de pastile un regim si o crema eventual

| Selena_6887 a răspuns:

Ha ha halaughing

| florin650 explică:

Si cu ce se poate trata?

| florin650 explică:

Am niste tetraciclina, sa-mi dau cu ea? am auzit ca e buna pentru infectii si astea

| florin650 explică:

Lucrurile sau agrvat mi sa invinetit partea stanga a capului penisului