| TheHobbitNZ a întrebat:

Bună!
Am nevoie de ajutorul vostru la o problemă medicală vă rog.

Deci situația este așa:

Am 26 de ani; nu am probleme la sistemul reproductiv dar nu știu de ce atunci când mă excit și mă masturbez simt spermă destul de multă in testicolul stâng. Palpez testicolul stâng, îl simt in mână și se simte că am spermă in epididimul stâng.
Dar în același timp DE CE niciodată în testicolul drept, in epididim nu am deloc spermă? Asta nu este foarte ciudat? Adică la mine doar un singur testicol produce spermă sau cum?

Și în stare flască, testicolul drept este mai mare ca testicolul stâng.

Deci asta nu înțeleg, de ce nu simt spermă și în epididimul drept?
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da cand te masturbezi iese si afara sperma sau simti tu ca iese dar ramane... in testicul- daca simti ca iese da nu in exterior ci ramane in interior da sunt asemenea cazuri da mai rare trebuie sa mergi la un medic urolog. De cand ai observat asta?

| TheHobbitNZ explică (pentru epurasu):

Pai de 7 ani cred că nu am simțit spermă in epididimul drept. Înainte de asta nu mai țin minte. Tu ce crezi?

| epurasu a răspuns (pentru TheHobbitNZ):

Un medic urolog te v-a lamuri, tu in raspunsul tau nu prea ai... raspuns la ceea ce eu te-am intrebat.Imi poti raspunde in privat.

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o senzatie perceputa gresit, fiindca amandoua testicule produc sperma.
Mergi la un medic UROLOG daca ai suspiciuni!