| IonutPop83 a întrebat:

Am un caine si am intampinat urmatoarea problema. Intr-o zi am iesit afara cu el si am avut un incident, adica un alt caine a sarit la bataie.Din fericire nu s-a intamplat nimic doar ca de fiecare data cand ies cu el afara imi este teama ca acest incident se va intampla din nou. Cum scap de aceasta frica? Rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Il iei in brațe la o adică

| IonutPop83 explică (pentru sierra1):

Il iau in brate de fiecare data cand vad un caine. ceea ce se intampla din 5 in 5 minute. unde stau e o zona populata de caini.

| sierra1 a răspuns (pentru IonutPop83):

Răspuns corect!