| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, are cineva idee cam cat costa un aparat dentar de noapte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionelauser a răspuns:

Buna!
Cel ceramic 2000 de lei iar cel metalic 1300 adica 13 milioane happy
Si nu uita ca in fiecare luna trebuie sa dai in jur de 30-40 de lei pe un consult medical.