| cocolate a întrebat:

Cat costa un aparat dentar( ce se poarta doar pe timp de noapte)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

Sincer,eu pe al meu am dat 60 și ceva de milioane (cu tot cu intervenții)

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In jur de 600 RON.