| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Are cineva idee de unde as putea sa cumpăr tramadol sau ceva asemănător?
Până acum l-am luat pe rețetă, dar de acum nu mai am acces la el.
Ceva idei?
Rog adminii sa aprobe postarea, chiar am nevoie. Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MrAM a răspuns:

Tu ai 14 ani din cate am observat, deci categoric nu ar trebui sa ai aces la medicatie de control. Tramadolul e un drog de clasa C si se elibereaza doar cu prescriptie medicala, poti face si inchisoare in anumite conditii pentru distribuirea/utilizarea in mod necorespunzator. Ti-am mai raspuns la o intrebare legata de xanax, poti sa aplici aici acelasi raspuns plus ce am enumerat mai sus.