| loreee333 a întrebat:

Ce pastile recomandati pentru tinere de minte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cele cu lecitina sau ginkgo biloba
intreba la farmacie, sunt multe produse

| Violleta2022 a răspuns:

Odihna si somnul de noapte ajuta, culacrae aobligatorie la 9-10 seara, ca creierul sa se poate regenera si odihnii si atunci puterea lui de concentare si tinere de minte se dubleaza.

| sierra1 a răspuns:

Repetiția, in doze mici, cică face minuni

| ReddY25 a răspuns:

Ginkgo

| Yuoia a răspuns:

Nici una nu isi face efctul.
Util este doar exercitiul de memorare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilobil forte sau ginkgo biloba, nuci, cacao, ciocolata cu cacao, lecitina

| Darius50boss a răspuns:

Pentru memorie este bun vitamina B12