| m1dn1gh7 a întrebat:

Salut! As dori să știu pentru o persoană de sex feminin în ce perioadă ar fi cel mai ok să facă analize hormonale pentru a vedea nivelul de estrogen si testosteron?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa ce-si vede iubitul intr-o postura inconfundabila cu o blonda bomba sexy.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicul ei ginecolog ar putea sa i spuna

| Nirvanaaa a răspuns:

Dimineata, între zilele 2-5 ale ciclului menstrual.
Dacă ai și progesteron de făcut, el se recomanda în ziua 21.

| Kiara7 a răspuns:

Mie medicul endocrinolog mi-a spus ca indicat ar fi cu câteva zile înainte sa înceapă menstruația. însă deoarece la mine este neregulata și nu știu când vine, atunci le fac imediat cu o zi doua de când s-a terminat.