| MiculFaraon a întrebat:

Aseara am jucat un fotbal si chiar nu stiu ce s-a intamplat dar acum imi trozneste umarul stang cand ridic bratul in sus. Asta simt exact dupa ce am terminat fotbalul. Stiti ce pot sa am? Dureri nu am absolut deloc sau alte simptome. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| crisss47844 a răspuns:

Cred ca tiai scrintit bratul...Dar pentru a preveni unele confuzii mai bine mergi la doctor.