| mihaelatzytzyk a întrebat:

De o saptamana m doare umarul stang, pana acum 2 zile durerea a fost suportabila, acum e din ce in ce mai dureroasa, ziua aproape ca nu o simt dar noaptea nu pot dormi! nu pot ridica bratul aproape deloc... e foarte jenanta durerea, ce sa fac? nu am cazut, nu m-am lovit, nu m-am atins de nimic si nu stiu care ar fi cauza... ce tratament imi sugerati?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Probabil ai reumatism.mergi la medicul de familie si spune-i

| blondu_9020 a răspuns:

Pai depinde. daca iti amorteste ar putea fii o problema cardiacamai bine viziteaza un medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cauzele acestei dureri pot fi diverse. Reumatism sau inima, cum au spus cei dinaintea mea, poate o spondiloza, poate altceva. În fiecare caz tratamentul este cu totul altul, deci trebuie să mergi la medic, să facă investigaţii, apoi să recomande tratamentul. Numai medicul îţi poate da recomandări corecte!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ să mai uiţi de durere! Sănătate!

| mihaelatzytzyk explică:

Multumesc pentru sfaturi, saptamana asta o sa merg la medic big grin