| ProblemeKuFeteLe a întrebat:

Salut, acum cateva zile am intalnit o fata, am stat cateva zeci de minute de vorba dar am uitat sa-i cer nr de tel, am gasit-o pe Facebook, dar cum pot sa ii trimit primul mesaj? Buna si mai ce?. FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inventat telefonia mobila dahh. Spune-i un "buna" si dai numarul de telefon daca o duce capul te suna daca nu, asta e viata o sa gasesti tu alta mai ok.

| Hieer a răspuns:

''Buna. Am vorbit acum cateva zile cu tine, sper sa ma mai tii minte. Uite, sper sa nu ti se para ca sunt direct, dar ai vrea sa-mi dai numarul tau?; o3 ''

Asa zic eu.laughing
Sper ca te-am ajutat!

| sayWhaaat a răspuns:

Ai uitat sa-i ceri nr de telefon...Prima reactie a fost sa ma bufneasca rasul dar apoi mi-am amintit "Stai ba ca mi s-a intamplat si mie" rolling on the floor
In legatura cu intrebarea, suntZeu ti-a dat un raspuns destul de cuprinzator.

| suntZeu a răspuns:

Ideea e...sa vorbesti cat mai putin cu ea pe fb si so aduci cat mai rapid la telefon, nu te avantajeaza discutia pe fb

sa ma gandesc... Buna sunt (numele tau) am avut o discutie interesanta acum cateva zile si culmea, eram atat de distras de discutie incat am uitat sa iti cer un numar de telefon chiar vreau sa mai discutam si pe alte subiecte, lasa-mi un mesaj cu numarul tau si cand voi avea timp te voi suna si vedem cum facem

Aratai ca timpul tau e important, n-ai tu timp de ea toata ziua ai si tu viata ta.

De aici te descurci bft