| issulove a întrebat:

Aseara, m-am lovit la degetul de la mana [ cel mijlociu ]. Am dat cu el in perete fara sa vreau. Si de aseara pana acum s-a umflat si s-a invinetit jumatate din eu. Pot sa il indoi dar ma doare extraordinar de rau. Ce credeti ca am? Majoritatea prietenilor mi-au spus sa merg la medic. Dar eu cred ca o sa imi treaca. Voi ce credeti? Vreo fractura? Dar fractura daca era, ma gandeam ca nu mai pouteam sa-l misc deloc. nu?
Astept raspuns rapid. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai dat cu degetul in perete, cred ca unghia a fost lovita si acol, unde creste unghia(la carne) s-a infecta.Mergi la medic daca s-a invinetit, nu e ceva ce trece de la sine.