| alexmartis a întrebat:

Salut! Astăzi am primit o palma în urechea stanga și de atunci o simt înfundat (10ore de la incident).
Țin sa precizez ca nu mi-a curs sange și nu ma doare când mănânc sau ceva.
Doar o simt înfundata.
Va rog! Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Palorma a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav, dar tot trebuie sa mergi la medic. Am fost si eu in aceași situație... foarte probabil ti s-a înfundat urechea cu un dop de ceară.

4 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Cel mai bine mergi la ORL-ist. E posibil sa iti fi afectat timpanul. Ai grija de tine!

| AlinTanase a răspuns:

Dacă ești prost nu mai bine nu comentezi?

| AlinTanase a răspuns (pentru AlinTanase):

Am scris acel lucru pentru că a scris cineva ceva dar vad că nu mai apare acel raspuns

| AlinTanase a răspuns:

Du-te la medic, am câteva ipoteze dar sunt foarte stupide așa că nu o lungi cu internetul, mergi la medic