| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor. Azi se face o săptămână de când am urechea stângă înfundată, nasul înfundat, și tuse foarte puternică. Am încercat cu picături de ureche, sprayuri nazale, remedii naturiste, pastile și nu văd vreun semn ca mi-aș reveni. O idee cam ce ar putea fi? Urechea nu mă doare doar e înfundată și e deranjant. Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andre40 a răspuns:

Ar fi ok să mergi direct la doctor, poate fi și de la curent, dar e mult mai bine să te consulte un doctor

| Oink22 a răspuns (pentru andre40):

Crezi ca nu m-am gândit deja? Nu sunt în România, unde sunt acum nu am medic de familie și nici timp nu am avut prea mult ca să mi permit să merg sincer