| YOLOOOOOOOOOOOO a întrebat:

Astazi cand jucam fotbal nu stiu cum am facut ca ultimu prostovan si am cazut cu noada curului fix pe picior (coccis parca asa se numeste ) si acum ma doare foarte tare daca il ating sau daca incerc sa strang din fese... Un sfat ceva? nu imi ziceti de doctor ca nu am de gand sa ma duc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xSatan a răspuns:

Daca nu incepe sa scada durerea in urmatoarele zile nu stiu ce sa zic.

2 răspunsuri:
| xSatan a răspuns:

Si eu am patit la fel doar ca jucam tenis de picior, dar mi-a trecut in cateva zile fara sa fac nimic.

| YOLOOOOOOOOOOOO explică (pentru xSatan):

Nu stiu da mi-e frica... ca mai si tusesc si ma doare rau acolo cand tusesc, merg(alerg), sar etc... daca e ceva grav?

| xSatan a răspuns (pentru YOLOOOOOOOOOOOO):

Daca nu incepe sa scada durerea in urmatoarele zile nu stiu ce sa zic.